Підрядник виконує дедлайн голови ОДА: вже перекрили 80% даху у Словечанській гімназії

Підрядник ТОВ «Сучасні технології» виконує завдання голови ОДА Ігоря Гундича. Станом на 29 листопада у Словечанській гімназії вже перекрили 80% даху. Бригади працюють у декілька змін – 18 годин на добу, аби діти якнайшвидше продовжили навчання в комфортних умовах.

«З 6 години ранку до 24 години ночі у Словечанській гімназії 16-18 робітників перекривають дах. Вже 80% робіт підрядник виконав. Наверх ще потрібно влаштувати мембранне покриття. Робітники вкладаються у дедлайн голови ОДА та до 1 грудня повністю відновлять дах у навчальному закладі. Також підрядник  має компенсувати всі завдані гімназії збитки та виконати відновлювальні роботи всередині закладу», – зазначив директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ  ОДА Роман Щебетов.

Після того, як дощ та сніг підтопили заклад, голова ОДА Ігор Гундич зобов’язав будівельну компанію, яка виконує ремонт у Словечанській гімназії, перекрити дах до 1 грудня.

Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ст. у с.Словечно Олевського району Житомирської області проводиться за кошти ДФРР. Загальна вартість проекту – 3643,9 тис.грн.