По 30 громад з Волині, Львівщини та Полтавщини отримали запрошення взяти участь у першому відборі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

По 30 громад Волині, Львівщини та Полтавщини отримали запрошення взяти участь у першому відборі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

«В Україні розпочинається реалізація масштабного проєкту, покликаного сприяти нашому Уряду в успішній реалізації реформи з децентралізації. Проєкт «ГОВЕРЛА» направлений на підтримку тергромад, які мають стати ще більш спроможними», – наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода. 

Наступним етапом стане конкурс заявок. В кожній із зазначених областей буде відібрано до 10-ти громад. Йдеться про перший відбір Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що проєкт «ГОВЕРЛА» зосереджений на впровадженні та сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні.

Довідково

Проєкт «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI).

Проєкт працюватиме у тісній координації з органами влади, передусім із Міністерством розвитку громад та територій України і Верховною Радою України. Крім того, співпрацюватиме з іншими проєктами, які фінансуються USAID та іншими донорами задля надання відповідної та своєчасної технічної допомоги.

Запис По 30 громад з Волині, Львівщини та Полтавщини отримали запрошення взяти участь у першому відборі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» вперше з’явився Мінрегіон.