Подовжено термін прийому заявок на конкурс проєктів транскордонного співробітництва

Термін прийому заявок на участь у конкурсному відборі проєктів транскордонного співробітництва подовжено до 28 лютого 2022 року. Йдеться про відбір проєктів та програм, спрямованих на підвищення соціально-економічного розвитку регіонів, поглиблення співпраці громад України та інших держав у соціальній, економічній, освітній та культурній сферах. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«З Державного бюджету у 2022 році будуть профінансовані проєкти, які матимуть найбільший соціально-економічний ефект для регіонів. А також проєкти, які допоможуть залучити додатковий ресурс для власного розвитку та посилення конкурентоспроможності», – зазначив Іван Лукеря.

Зауважимо, що на реалізацію проєктів, відібраних за результатами конкурсу, у Державному бюджеті на 2022 рік передбачено 60 млн грн. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є наявність співфінансування проєкту за рахунок коштів місцевого бюджету або інших джерел, не  заборонених законодавством.

Пріоритетними визначатимуться проєкти або програми, які:

мають фінансування в рамках програм міжнародної технічної допомоги;
великомасштабні інфраструктурні проєкти;
мають загальнорегіональне значення.

Конкурсний відбір здійснюватиме Міжвідомча комісія з питань підтримки транскордонного співробітництва, яку очолює Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Детальніше про конкурсний відбір — за посиланням: https://bit.ly/3J6A8MH

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що у 2022 році майже 132 млрд гривень буде спрямовано на розвиток інфраструктури у громадах та регіональні проєкти.

Запис Подовжено термін прийому заявок на конкурс проєктів транскордонного співробітництва вперше з’явився Мінрегіон.