Понад 99% бюджетних коштів, виділених на програми Мінрегіону, спрямовано на розвиток країни — проект Державного бюджету на 2020 рік

Основні видатки та кредитування закладені в проекті Державного бюджету на 2020 рік, в частині де Мінрегіон є головним розпорядником бюджетних коштів, становлять 17,4 млрд грн. З них 99,1% передбачено на розвиток країни.

Так, на 18,4 % збільшено фінансування розвиткових проектів регіонів у порівнянні з 2019 роком. Загалом на регіональний розвиток закладено 11,6 млрд грн. З них, 7,5 млрд – на фінансування Державного фонду регіонального розвитку та 2,1 млрд грн на субвенції у формуванні інфраструктури ОТГ.

Крім того, 160,9 млн грн буде спрямовано на підтримку мешканців гуртожитків у реалізації їх права на житло. На підтримку проектів для ОСББ заплановано видатки у розмірі 1,6 млрд грн. Сукупно до кінця 2020 року 992 ОСББ готові долучитися до участі у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Це в свою чергу зменшить до 40% витрат населення на опалення.

Наша робота спрямована на підвищення соціальних стандартів та розвиток держави задля добробуту кожної української родини.