Постанова Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2021 р. № 1253 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 477»

02.12.2021 Урядом прийнято постанову № 1253 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 477», якою приведено у відповідність до норм законодавства положення нормативно-правового акту Кабінету Міністрів України, враховуючи вимоги Закону України від 03 грудня 2020 року № 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг».

Порядок перерахування виконавцем комунальної послуги оператору зовнішніх інженерних мереж сплачених споживачами комунальних послуг коштів за встановлення вузлів комерційного обліку визначає чітку процедуру перерахування виконавцем комунальної послуги оператору зовнішніх інженерних мереж (у разі якщо оператор не є виконавцем комунальної послуги) сплачених споживачами комунальних послуг у складі тарифів на комунальні послуги кошів за встановлення вузлів комерційного обліку, визначає чіткий механізм та умови взаємовідносин між оператором зовнішніх інженерних та виконавцем комунальної послуги щодо здійснення такого перерахування коштів, надає можливість вчасно виконувати договірні відносини.

Відповідно до частини першої статті 52 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» постанови Кабінету Міністрів України набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими постановами, але не раніше дня їх опублікування.

Департамент економіки систем життєзабезпечення

Запис Постанова Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2021 р. № 1253 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 477» вперше з’явився Мінрегіон.