Потрібно прибрати політику і популізм з питань підготовки до опалювального сезону, — Зубко

Дуже важливо в нинішній турбулентний період виборчої кампанії прибрати політику і популізм з питань підготовки регіонів до нового опалювального сезону 2019-2020 рр. І в першу чергу говорити про комплексність заходів щодо технічної підготовки, регламентних робіт, фінансових взаєморозрахунків і, саме головне – забезпечення сталого проходження наступного опалювального сезону.

Про це на селекторній нараді щодо підготовки до нового опалювального сезону наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Старт нового опалювального сезону припадає на період формування нової коаліції у парламенті та нового Уряду. Всі ці політичні баталії не повинні вплинути на вчасний запуск опалювального сезону. А для цього всі повинні вже зараз вести всю необхідну підготовчу роботу, повністю прибравши з неї політику», — зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр ще раз підкреслив, що підготовка до опалювального — це планова робота з чіткими зонами відповідальності: місцевого самоврядування, ОДА, підприємств ТКЕ і комунальних служб.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України