Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, та Порядку надання службових жилих приміщень і користування ними»

1. Розробник:

Міністерство розвитку громад та територій України.

2. Стислий виклад змісту проекту:

Проєкт акта розроблено Мінрегіоном з метою актуалізації та визначення переліку категорій працівників, яким може бути надане службове жиле приміщення, встановлення порядку користування, підстав заселення і виселення з такого житла та на підставі пункту 8 Положення про Міністерство  розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 р. № 197 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 р. № 850).

Проєкт акта передбачає актуалізацію переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, визначає чіткий порядок надання таких приміщень і користування ними.

Прийняття проєкту регуляторного акта дозволить:

дерадянізувати законодавство, в частині приведення у відповідність до сучасних найменувань професій та вилучення тих, яких вже не існує в Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення;

удосконалити Порядок надання службових жилих приміщень, зокрема визначити механізм надання працівникам, державним службовцям, військовослужбовцям, службовцям, суддям та посадовим особам апарату суду службового житла, користування службовими жилими приміщеннями та виселення з таких приміщень.

3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта:

Проєкт акта, пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад та територій України в мережі Інтернет (www.minregion.gov.ua) у розділі Регуляторна політика.

4. Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня оприлюднення.

5. Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту акта:

Міністерство розвитку громад та територій України, Департамент житлової політики та благоустрою:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 207-18-57, HeleskuKI@minregion.gov.ua.

Державна регуляторна служба України:

01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73, ф. 254-43-93 inform@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції можуть надсилатися поштою та на електронні адреси.

 ______________________

Запис Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, та Порядку надання службових жилих приміщень і користування ними» вперше з’явився Мінрегіон.