Президент Естонії Керсті Кальюлайд та Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко проінспектували роботи на КПВВ «Майорськ»

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Віце-премєр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«В ході візиту на Донеччину з Президентом Естонії пані Керсті Кальюлайд проінспектував будівельні роботи на КПВВ «Майорське». Наразі ведуться роботи щодо переносу КПВВ з під лінії високовольтних ЛЕП на 300 метрів в бік Бахмуту, модернізація пункту пропуску та благоустрій. Розширюється майданчик, створюються сервісні зони для комфортного і безпечного перетину лінії розмежування на в’їзд і виїзд. Також буде створено зручне накриття для автомобілів, збудовані сервісні зони з системами  кондиціонування/обігріву та мінімальним комплексом харчування», — написав Геннадій Зубко.

Довідково

КПВВ знаходиться на земельній ділянці площею 4,8 га на існуючій автомобільній дорозі, за адресою: Донецька область, Бахмутський район, ділянка автодороги Т-05-13  Лиман-Бахмут-Горлівка.

Робота КПВВ «Майорськ» дозволяє зменшити час очікування для осіб, які прямують в обох напрямках. Пропускна здатність контрольного пункту становить близько 7-8 тисяч осіб і 2 тисяч транспортних засобів за добу.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua