Привітання Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова з Новим Роком та Різдвом!

Вже за кілька годин ми увійдемо в новий 2022 рік, який, я переконаний, буде ще цікавішим та прогресивнішим за попередній. 

Рік, що минає, був сповнений не лише викликів, а й перемог, – нехай він залишиться у нашій пам’яті із позначкою “плюс”. Спільно з громадами ми зробили значні кроки для посилення спроможності, інвестиційної привабливості, енергетичної незалежності та безбар’єрності. 

Протягом року нам вдалося впровадити фундаментальні зміни та вивести реформу містобудування на фінішну пряму. 

Ми оновили засади державної регіональної політики й отримали цілісне бачення  стратегічного розвитку регіонів. Було прийнято ряд ключових законопроєктів, які надають сили продовжувати рух вперед. 

Зокрема були прийняті надважливі законопроєкти щодо фіскальних стимулів для індустріальних парків це “зелене світло” для інвесторів, які створюватимуть нові підприємства та робочі місця. Це значний крок на шляху до економічного зростання регіонах.

Ми посилили роботу з нашими міжнародними партнерами та визначили пріоритетні напрями роботи. Розпочали головування у спільному проєкті “Дунайська стратегія”. 

Дякую кожній громаді за рух уперед. У прийдешньому році ми отримаємо ще більше інструментів для потужного розвитку кожного регіону та України загалом.  

Бажаю у 2022 році сили, натхнення, міцного здоров’я та миру! З Новим роком та Різдвом Христовим, Україно!

Запис Привітання Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова з Новим Роком та Різдвом! вперше з’явився Мінрегіон.