Проекти Житомирщини з регіонального розвитку можна переглянути на інтернет-платформі Мінрегіону

 

Усі інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, які були подані на фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), мають бути оприлюднені на інтернет-платформі Мінрегіону до початку проведення оцінки та відбору.

Це озвучив начальник відділу збереження традиційного середовища та створення безбар’єрного простору департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону Святослав Горбенко сьогодні, 1 березня, під час селекторної наради, що відбулася за участю голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича.

«Інтернет-платформа розроблена для відкритості та інформативності. Кожен зможе зайти на платформу та переглянути всі проекти, які можуть бути втілені у життя», – сказав Святослав Горбенко.

Начальник управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону Надія Бондарчук повідомила, що однією з перших розмістила інформацію на онлайн-платформі Житомирська область, анонсувавши старт конкурсу проектів ДФРР.

Загалом онлайн-платформа міститиме дані про територіальне розміщення проектів, обсяги фінансування, підрядників, які реалізовуватимуть ці проекти, сортуватиме їх за рейтинговою оцінкою.

Нагадаємо, що в області розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Житомирській області у 2017 році.

Довідково. У 2016 році за 109,6 млн грн коштів ДФРР в Житомирській області реалізовувався 41 проект. На 2017 рік для реалізації інвестиційних об’єктів область отримала 134,9 млн грн ДФРР.