№ 548 Про Програму реформування водопровідно-каналізаційного господарства
у Житомирській області на 2012-2020 роки


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Десята сесія                                                                                          VІ скликання
від     07.06.12     № 548

Про Програму реформування
водопровідно-каналізаційного
господарства у Житомирській області
на 2012-2020 роки

 

Розглянувши подання обласної державної адміністрації від 12.03.12 № 1635/51/2-12, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки», з метою реалізації державної політики щодо розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання і водовідведення, доведення якості питної води до вимог державних стандартів та забезпечення нею населення в достатній кількості, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу від  29.05.12  , з питань бюджету і комунальної власності від  31.05.12  , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму реформування водопровідно-каналізаційного господарства у Житомирській області на 2012-2020 роки (додається).
2. Рекомендувати райдержадміністраціям, міськвиконкомам щороку при формуванні місцевих бюджетів передбачати кошти на фінансування заходів по реалізації Програми.
3. Головному управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації щорічно до 1 березня подавати головному управлінню економіки облдержадміністрації інформацію про хід виконання Програми.
4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу.

 

Голова ради                                                                         Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення