Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, та Порядку надання службових жилих приміщень і користування ними»

ПРОЄКТ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від                            2021 р. №

Київ

Про затвердження Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, та Порядку надання службових жилих приміщень і користування ними

Відповідно до статей 119, 121 і 123 Житлового кодексу Української РСР Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити такі, що додаються:

Перелік категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення;

Порядок надання службових жилих приміщень і користування ними.

Установити, що за громадянами, які на дату набрання чинності цією постановою відповідно до законодавства вселені та проживають у службових жилих приміщеннях, зберігається право на користування цими приміщеннями.

Виселення зі службових жилих приміщень таких громадян здійснюється відповідно до пунктів 27 – 32 Порядку надання службових жилих приміщень і користування ними, затвердженого цією постановою.

Визнати такими, що втратили чинність, постанови Ради Міністрів Української РСР та Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

           Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

Запис Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, та Порядку надання службових жилих приміщень і користування ними» вперше з’явився Мінрегіон.