Реалізація плану заходів на 2023—2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року   (станом на 01.01.2024)

 

ЗАВДАННЯ 25. Надання рекомендацій для органів місцевого самоврядування щодо пристосування тимчасових споруд, їх комплексів, призначених для життєзабезпечення (тимчасового проживання та обслуговування) населення, для маломобільних груп населення, забезпечення пристосування таких споруд

ЗАХІД 3) забезпечення пристосування тимчасових споруд, їх комплексів, призначених для життєзабезпечення (тимчасового проживання та обслуговування) населення, для маломобільних груп населення (у разі можливості)

ВИКОНАННЯ: 

За визначеним Мінінфраструктури у 2023 році переліком об’єктів моніторингу оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю підлягали обстеженню Будівлі для розміщення евакуйованих осіб, у тому числі модульні містечка, в яких розміщені внутрішньо переміщені особи. За результатами проведеного моніторингу виявлено що такі об’єкти в області відсутні.

Житомирською міською радою визначено місцерозташування модульного містечка для розміщення внутрішньопереміщених осіб у с. Вереси, ведуться підготовчі роботи.