Реформи, на кшталт ремонту у квартирі, ніби люди розуміють, але все одно стрес, – Зубко

Про це в ефірі радіо НВ заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Нинішня каденція парламенту і два уряди, які працювали після Революції Гідності і взяли на себе весь негатив, все ж були найефективнішими за роки незалежності у реалізації реформ. Це реформа охорони здоров’я, яка мала шалений опір. Питання енергоефективності, судова реформа, антикорупційна, держуправління і, це навіть не повний перелік. І як людям пояснити, що без цього рухатися країні вперед неможливо? Це був шалений спротив системі та, навіть спротив тих людей, які були задіяні у процесі, але не розуміли кінцевої мети реформ. Це коли з людьми розмовляєш цифрами, то вони погоджуються, але як при ремонті у квартирі – ніби розуміють, що буде добре, але це для них стрес», – зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець впевнений, що ключовим завданням наступного парламенту і уряду має стати підтримка малого і середнього бізнесу, який у нашій країні є досі недооціненим. «Будь-які речі, які стосуються підтримки бізнесу, залучення цих людей до управління громадами, до реалізації інфраструктурних проектів є дуже важливими. Бо середній клас є тягловою силою будь-якої розвинутої країни. За ним стабільність держави», – підкреслив Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України