Сергій Машковський: “Термосанація школи в с.Тетерівка – економія до 40% на енергоносіях”

Сьогодні, 29 липня, під час робочої поїздки до районів голова облдержадміністрації Сергій Машковський перевірив, як проводиться капремонт школи в с. Тетерівка Житомирського району.

Даний проект – комплексна термосанація будівлі – реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в рамках підтримки добровільно об’єднаних територіальних громад.

Керівник області наголосив, що до 1 вересня всі роботи мають бути виконані в повному обсязі, аби діти відвідували утеплену школу із завершеним ремонтом.

«На разі роботи з утеплення та реконструкції фасаду виконано на 70%. На 100% встановлені вікна. З наступного тижня розпочнеться заміна даху школи. Вже 1 вересня діти мають піти до утепленої відремонтованої школи. Комплексна термосанація навчального закладу дасть змогу заощаджувати до 40% на енергоносіях», – повідомив Сергій Машковський.

Загальна вартість проекту 4922,285 тис. грн., з яких 4430,057 тис.грн. планується профінансувати за кошти ДФРР, 492,228 тис.грн. за кошти місцевого бюджету.

За рахунок цих коштів буде утеплено фасади та покрівлю будівлі, замінено усі зовнішні вікна та двері.

За кошти місцевого бюджету планується здійснити ремонт системи опалення та внутрішнє оздоблення приміщень.