Щодо визначення орієнтовного розміру кошторисної заробітної плати при обчисленні вартості будівництва у 2018 році

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України відповідно до розділу IV Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 20.10.2016 року № 281, зареєстрованим у Мін’юсті 11.11.2016 року за  № 1469/29599, щороку не пізніше місячного строку з дня набрання чинності законом про Державний бюджет України на відповідний рік розраховується орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, інформація про що направляється обласним та Київській міській державним адміністраціям та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінрегіону.

Для визначення Мінрегіоном орієнтовного розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік Міністерством здійснюється збір інформації щодо розміру надбавок та доплат до заробітної плати робітників, зайнятих на будівельних роботах, фактично нарахованих будівельними організаціями відповідно до Кодексу законів про працю України та інших законодавчо-нормативних актів щодо оплати праці.

Підприємства, які здійснюють будівельну діяльність, можуть долучитися до надання необхідної для розрахунку інформації  за встановленою формою до 15 листопада 2017 року. При цьому звертаємо увагу, що до розгляду прийматимуться документи, що надійшли до Мінрегіону з супровідним листом в установленому порядку (тел.: 284-05-65, факс: 590-47-04), адреса: вул. Велика Житомирська, 9, м. Київ, 01601,  KanishynaLM@minregion.gov.ua).

Форма для надання інформації щодо розміру надбавок i доплат