Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі, — Зубко

 

Cьогодні під головуванням заступників Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лева Парцхаладзе та Едуарда Кругляка в  місті Ічня Чернігівської області відбулось засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Засідання відбулось за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Геннадій Зубко.

Він зазначив, що Урядом було виділено з резервного фонду Кабінету Міністрів 100 млн грн на подолання наслідків надзвичайної ситуації на Чернігівщині. «Уряд виділив 100 млн грн з резервного фонду Кабміну на подолання наслідків надзвичайної ситуації. Ці кошти можуть бути використанні для придбання житла (11 найбільш постраждалих родин) та для відшкодування ремонтних робіт іншим постраждалим. Чернігівська ОДА має у найкоротші терміни зібрати весь пакет документів, щоб розпочати використання цих коштів», — написав Геннадій Зубко.

За його словами піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують очищення території. Також відбувається обстеження житлових будинків, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення. «На сьогодні вилучено 3 тис 641 вибухонебезпечних предмета. Проводиться обстеження житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення — обстежено понад 90%. Результати: зруйновано 4 будинки в с. Августівка, пошкоджено – 114 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 20 населених пунктах. 39 будівель — відновлено.

Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі», — повідомив він.

На цей час 78 осіб (в тому числі 11 дітей) ще знаходяться у медичних закладах м. Ічня і смт. Парафіївка та Крупичпільському відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання самотніх громадян похилого віку.

25 дітей направлено до санаторію «Зелений гай» в м. Чернігів для реабілітації та оздоровлення

Віце-прем’єр нагадав, що для попередження надзвичайних ситуацій у населених пунктах поблизу арсеналу:

  • тимчасово припинено рух потягів через станцію Ічня;
  • спрямовано автомобільний транспорт в об’їзд зони надзвичайної ситуації;
  • закрито повітряний простір у радіусі 30 км;
  • на в’їздах до лісових масивів встановлено 20 шлагбаумів.

Також цілодобово працює «Гаряча лінія».

Прес-служба Віце-премєр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua