Спільно з ЄІБ шукаємо можливість продовження фіннасування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, — Зубко

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«У продовження моєї зустрічі з Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазилєм Худаком сьогодні зустрівся з представниками ЄІБ.

Окреслили подальший план дій. Спільно шукаємо шляхи залучення коштів на продовження Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується ЄІБ, щоб збільшити кількість проектів. Сума фінансування може бути від 20 до 40 млн євро.

Нагадаю, що місцевими бюджетами ми спрямували субвенцію на реалізацію четвертого пулу проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Всього в 9 областях України реалізовується 297 проектів на суму 7,1 млрд грн», — зазначив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, реалізація проектів запланована: Дніпропетровська — 10 проектів, Донецька – 156, Запорізька – 28, Київська — 5, Луганська – 48, Одеська область – 5, Полтавська – 9, Харківська – 31, Херсонська – 2.

«Найбільш важливі — реконструкція радіологічного відділення міського онкологічного диспансеру в м. Краматорськ, капремонт палацу культури «Металург» у м.Маріуполь, реконструкція системи знезараження води на фільтрувальній станції у м.Краматорськ, капремонт гуртожитку у м.Славянськ для розміщення внутрішньо-переміщених осіб, реконструкція соціальної і комунальної інфраструктури – лікарні, дитсадки, школи, котельні.

Наразі 12 проектів завершено, за 86 проектами ведуться роботи, за іншими проектами укладаються угоди та проводяться процедури закупівель», — написав він.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України