«У 2018 році ми маємо спільно з депутатським корпусом забезпечити прийняття низки законодавчих ініціатив, які дозволять посилити ефективність державної регіональної політики,» — В’ячеслав Негода

«Створення протягом 2015-2017 років законодавства у сфері регіонального розвитку, що в цілому відповідає європейським підходам, – результат плідної співпраці Уряду та парламенту. Ми повинні продовжити цю практику і у 2018 році».

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода під час засідання круглого столу «Державна регіональна політика: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання», яке відбулося сьогодні у м. Каневі Черкаської області. Організаторами заходу є Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Мінрегіон, Полтавська та Черкаська облдержадміністрації за підтримки Програми «U-LEAD».

Відкриваючи засідання, перший заступник Міністра зазначив, що «завдяки прийнятому законодавству вдалося сформувати цілісну систему стратегічного та просторового планування регіонального розвитку, запровадити нові фінансові інструменти, створити можливості для розвитку інституційного середовища у цій сфері.

Процес формування системи регіональної політики не завершений. Мінрегіоном в даний час розробляється пакет законодавчих ініціатив щодо удосконалення політики стимулювання розвитку регіонів та проблемних територій, підвищення ефективності фінансових інструментів».

В’ячеслав Негода наголосив: «Робота не матиме результату, якщо не буде ефективної взаємодії між Урядом та парламентом, Міністерством та Комітетом Верховної Ради України, який завжди є для нас надійним другом і партнером».

Джерело: www.minregion.gov.ua