У м.Житомирі відкрито реконструйований стадіон “Спартак-Арена”

У Житомирі 22 серпня було відкрито реконструйовану «Спартак-Арену». Відкриття стадіону пройшло за участі президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка, першого віце-президента УАФ Олега Протасова, віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

Реконструкцію міського стадіону «Спартак», який входить до майнового комплексу дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся», було розпочато у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

В рамках проекту на футбольному полі влаштовано нове штучне покриття; влаштовано нове покриття бігових доріжок; змонтовано нову глядацьку трибуну на 2500 місць з накриттям; модернізовано інженерні мережі: освітлення, водопостачання та водовідведення; відремонтовано роздягальні; здійснено благоустрій території; відновлено огорожу.

Завдяки реалізації проекту зміцнено не тільки матеріально-технічну базу спортивної школи, але й піднято рівень популярності футболу. Відтепер стало можливим проводити навчально-тренувальні заняття у комфортних умовах, планувати і проводити на «Спартак Арені» командні зустрічі.

Загальна вартість реконструкції – 45,5 млн.грн. Частка співфінансування з бюджету м.Житомира – 38%