У Мінрегіоні підписано Меморандум про покращення функціонування державної політики

Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак взяла участь у підписанні Меморандуму про співпрацю між Мінрегіоном та компанією «PricewaterhouseCoopers».

Реалізація Меморандуму сприятиме співпраці у розробці «дорожньої карти впровадження», упорядкуванні та пріоритетизації даних та звітів Міністерства, розробці орієнтованої на результат системи планування, підвищенні якості надання відповідей на звернення громадян та запити на інформацію, а також висвітленні інформації,  пов’язаної з реформою децентралізації.

Проект буде реалізовано в межах міжнародної технічної допомоги за сприяння Фонду ефективного державного управління (GGF), утвореного Департаментом міжнародного розвитку Великої Британії (DFID) та Міністерством закордонних справ Великої Британії. Виконавцем проекту буде компанія «PricewaterhouseCoopers» на підставі Договору з Фондом ефективного державного управління.

Захід відбувся за участі голови Фонду ефективного державного управління Александера Філпотта та директора практики Advisory компанії «PricewaterhouseCoopers» Анни Онищенко.

photo_2019-10-21_11-15-10