У Страсбурзі Геннадій Зубко обговорить План дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр щодо децентралізації

26 квітня у штаб-квартирі Раді Європи українська делегація на чолі з Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком візьме участь у заходах Другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Заплановано обговорення питань децентралізації в контексті Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр., окрема дискусія щодо законодавчого регулювання дотримання законності в діяльності органів місцевого самоврядування.

Заходи організовані  за сприяння програми  Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» спільно з програмою «U-LEAD з Європою».  В обговоренні візьмуть участь представники Ради Європи, Георг Мільбрадт, Спецпосланник Уряду Німеччини з питань децентралізації в Україні, народні депутати України, керівники профільних асоціацій місцевого самоврядування (Асоціації міст України,  Української асоціації районних та обласних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Асоціації об’єднаних територіальних громад).

Також в рамках візиту Геннадій Зубко зустрінеться з Головою комітету соціальних питань, охорони здоров’я та сталого розвитку паном Шеннахом та Генеральним доповідачем Парламентської Асамблеї Ради Європи з питань місцевих та регіональних влад Луїзом Рамосом.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua