У Житомирі парламентський бюджетний комітет обговорив питання регіонального розвитку

Сьогодні в Житомирі виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Ще тиждень тому запросив бюджетну комісію попрацювати в регіоні. Гарна нагода для народних депутатів особисто заміряти, які працюють на місцях законодавчі рішення, ухвалені в залі парламенту. Про це на особистій сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Депутати на чолі з головою Комітету ВРУ Андрієм Павелко проінспектували хід реконструкції комунальної установи обласного медичного Центру вертебрології і реабілітації та центральний стадіон «Полісся».

«Обидва об’єкти – приклад спільного інвестування держави та місцевого самоврядування у розвиток регіонального людського потенціалу. Використовуються кошти державного бюджету – ДФРР та співфінансування з обласного бюджету. Обидва об’єкти планується завершити цього року», — зазначив Геннадій Зубко.

У свою чергу Андрій Павелко підкреслив, що такі об’єкти, як медичний Центр, вкрай необхідні Україні, особливо для бійців, які повертаються з АТО. «Важливо, аби регіони ефективно використовували всі інструменти фінансування. Центр вертебрології і є яскравим прикладом поєднання зусиль місцевих бюджетів із коштами ДФРР. Таким чином Житомирщина отримала всі фінансові можливості для якісної сучасної реабілітації наших військових», — наголосив Андрій Павелко.

На порядку денному засідання комітету: питання місцевих бюджетів Житомирської області, розвиток спортивної галузі, транспортної інфраструктури та медичної сфери регіону.

Голова парламентського бюджетного Комітету подякував керівництву області за по-справжньому господарське відношення до розвитку Житомирщини. «Це є дієвим  прикладом іншим регіонам, як необхідно забезпечувати розвиток своїх територій. Впевнений, що наступний візит депутатів парламентського бюджетного комітету у Житомир відбудеться з нагоди відкриття Центру вертебрології, і ми вже зустрінемо тут українських бійців, які отримують послуги з реабілітації», — наголосив Павелко.

Нагадаємо, тижнем раніше Центр вертебрології і реабілітації відвідав Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко. В Центрі зможуть проходити реабілітацію пацієнти зі всієї України. Загальна вартість об’єкту 13440,055 тис.грн. Фінансування на 2018 рік: від ДФРР – 7000,0 тис.грн, міського бюджету – 4000,0 тис.грн.

У 2018 році також планується завершення реконструкції Центрального стадіону «Полісся» у м.Житомирі. Фінансування на 2018 рік: від ДФРР — 30432,142 тис.грн., обласного бюджету 15000,0 млн.грн. Усього за період реконструкції було використано 66,5 млн.грн, з яких 55,7 млн.грн. з державного фонду регіонального розвитку.

Джерело: www.minregion.gov.ua