У Житомирі почали зводити другий поверх гімназії №3

У Житомирі продовжується будівництво міської гімназії №3. Будівельники вже почали зводити другий поверх навчального закладу.

Будівництво нового корпусу відбувається з використанням сучасних енергоефективних технологій з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями. Зараз у школі навчається 970 учнів у дві зміни. Після введення вексплуатацію нового корпусу кількість учнів у навчальному закладі збільшиться  на 300 осіб.

До кінця 2017 року планується повністю звести будівлю.

«У старому приміщені школи не було навіть їдальні. У новому приміщені вже передбачено спортивний зал, їдальня та тренажерний зал. Загалом в школі з’явиться 12 нових класів. Це будівництво увійшло в проект «Нова українська школа». Він реалізується спільно з Мінрегіоном та Міністерством освіти. На останньому поверсі навіть передбачено зали для арт майстерень. На кінець року ми очікуємо готовий корпус з оздобленими фасадами», – сказав Житомирський міський голова Сергій Схомлин.

Цей проект реалізується за підтримки Державного фонду регіонального розвитку, з якого на будівництво школи виділено 17 мільйонів гривень.