В електронній системі у сфері будівництва створено понад пів мільйона документів

У Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) створено понад 615 тисяч документів та зареєстровано близько 130 тисяч обʼєктів. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Вже більше року триває реформа сфери містобудування, яка базується на посиленні відповідальності, децентралізації та цифровізації. У кожному з цих напрямів є значні результати. Зокрема, органи місцевого самоврядування матимуть повноваження зупиняти самочинне будівництво. Крім того, нещодавно в першому читанні було схвалено законопроєкт, який посилює відповідальність усіх учасників будівельного процесу. Водночас ЄДЕССБ забезпечує прозорість у сфері містобудування. Наразі доступно вже 14 будівельних послуг, які можна отримати онлайн», — підкреслила заступниця Міністра Наталія Козловська.

Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва користується вже понад 35 тисяч людей. 

Зазначимо, понад 20 тисяч користувачів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі Дія повідомили у ході опитування, що вважають, що електронні будівельні послуги сприяють подоланню корупції у сфері будівництва. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що реформа містобудування — на фінішній прямій. Звернення замовників будівництва опрацьовуються протягом 24 годин.

Довідково

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації. за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Запис В електронній системі у сфері будівництва створено понад пів мільйона документів вперше з’явився Мінрегіон.