В смт Ємільчине відкрито сучасний плавальний басейн

18 квітня 2019 року відбулося урочисте відкриття  плавального басейну у спорткомплексі «Юність», який знаходиться в Ємільчинській ОТГ. Його вдалося відновити  завдяки коштам ДФРР та бюджету об’єднаної територіальної громади, що  є реальним прикладом децентралізації у дії.

Реалізувати проект передбачалося ще у 2013 році за кошти державного бюджету, але через відсутність фінансування роботи з облаштування плавального басейну призупинилися.

Лише зі створенням Ємільчинської ОТГ та можливістю громади співфінансувати цей проект спорткомплекс «Юність» вдалося реконструювати за кошти  Державного фонду регіонального розвитку:  облаштувано чашу басейну, зроблено ремонт внутрішніх приміщень, зовнішнього та внутрішнього опорядження, влаштовано благоустрій та озеленення території. 

Басейн розміром 50 на 25 м не має аналогів на території не лише Ємільчинської, а й інших громад поблизу. Реконструкція проекту сприятиме фізичному вихованню як дітей, так і дорослих, популяризуватиме здоровий спосіб життя та готуватиме нових спортсменів Житомирщини.

Загальна вартість реконструкції склала близько 17 млн. грн.

 

Скачати файл