В’ячеслав Негода: Громади мають завершити інвентаризацію майна та ресурсів до кінця року

До кінця поточного року облдержадміністрації спільно з іншими органами влади і тергромадами мають завершити процес інвентаризації майна та ресурсів, які знаходяться на їхній території. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час зустрічі з керівниками регіональних офісів Програми «U-LEAD з Європою».

«Для того, аби розпоряджатися певним об’єктом на території громади, потрібно знати до чиєї сфери управління він належить. З цією метою у тергромадах наразі здійснюють інвентаризацію майна та ресурсів. Для успішного завершення цього процесу громади мають активно співпрацювати з владою на рівні району та області зокрема, з робочими групами, які утворені при облдержадміністраціях, до яких входять регіональні представники Держгеокадастру, Фонду держмайна, Держагентства лісових ресурсів, Держагентства водних ресурсів та інші. Інвентаризацію у громадах мають завершити до кінця поточного року», — підкреслив В’ячеслав Негода.

Під час зустрічі представники регіональних офісів Програми обговорили питання ресурсів та якості послуг у громадах тощо. 

Зазначимо, «U-LEAD з Європою» — міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма діє в Україні з 2016 року. Загальна мета Програми — сприяння подальшому вдосконаленню процесів багаторівневого управління, які мають бути прозорими, підзвітними та такими, що відповідають потребам населення.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що за підтримки Програми U-LEAD у громадах України створено та модернізовано сотні ЦНАПів.

Запис В’ячеслав Негода: Громади мають завершити інвентаризацію майна та ресурсів до кінця року вперше з’явився Мінрегіон.