Василь Лозинський: Перші 49 громад отримають субвенцію на розвиток комунальної інфраструктури

Уряд розподілив субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури. Йдеться про 100 млн грн коштів, які буть спрямовані, на придбання комунальної техніки. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

«Завдяки цьому рішенню 49 громад отримають державу допомогу, як авансовий платіж, для придбання нової комунальної техніки, зокрема, техніки для прибирання вулиць, що дозволить підвищити якість комунальних послуг», – наголосив Василь Лозинський.

Зауважимо, що утворена Мінрегіоном комісія для оцінки та відбору клопотань та матеріалів, розглянула 112 пропозицій від органів місцевого самоврядування. За результатами перевірки були відібрані заявки від 49 ОМС на суму субвенції понад 99,8 млн грн. Загальна вартість техніки, яка буде придбана, становитиме понад 499 млн гривень.

Зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про внесення змін до Державного бюджету на 2021, який передбачає збільшення доходів і видатків бюджету для реалізації низки інфраструктурних проєктів. Зокрема, передбачено спрямування 100 млн грн місцевим бюджетам на придбання комунальної техніки. Відтак 9 грудня Мінрегіон розпочав другий тур прийому заявок на отримання субвенції, який триватиме до 14 грудня.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що у 2022 році на програму «Питна вода України» з держбюджету буде виділено 1 млрд грн.

Запис Василь Лозинський: Перші 49 громад отримають субвенцію на розвиток комунальної інфраструктури вперше з’явився Мінрегіон.