Василь Лозинський: Три українські громади отримали відзнаку ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді»

Бахмут, Вінниця та Львів отримали статус «Громада, дружня до дітей та молоді» від програми Дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ. Про це повідомив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський під час Всеукраїнського форуму «Україна-30. Саміт Діти». Захід відбувся за участі Першої леді України Олени Зеленської.

«Тема цього заходу — про майбутнє. Воно у наших дітях, в їх здоров’ї та освіті. В Україні, яку вони будуватимуть коли виростуть. Саме тому наш обов’язок сьогодні — створити для них максимально комфортні умови для навчання, занять спортом, прогулянок та дозвілля. Безбар’єрні та безпечні. Бахмут, Вінниця та Львів — перші міста, які успішно пройшли оцінку реалізації програми Дитячого фонду ООН — ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» і отримали відповідну відзнаку. Цією премією відзначають креативні, інноваційні та взірцеві рішення міст, які спрямовані на покращення життя дітей та молоді. Ці громади поставили собі високу планку і як ми бачимо — обрали непоганий темп. Бажаю його нарощувати і надалі, пишатися цим статусом та повністю йому відповідати», — підкреслив Василь Лозинський.

За словами Першого заступника Міністра, міста-переможці зосередили свою увагу на створенні нових інклюзивних просторів, проведенні безоплатних вистав та свят для дітей з багатодітних родин, розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу, здійсненні комплексної психологічної допомоги для дітей тощо.

Зазначимо, Всеукраїнський форум «Україна 30» створений задля актуалізації критично важливих для українського суспільства питань. Це дискусійний майданчик, на якому представники влади всіх рівнів, експертного середовища, громадянського суспільства та міжнародної спільноти порушують низку проблем, які потребують виважених рішень.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що розвиток безбар’єрного громадського простору — незмінний пріоритет Мінрегіону.

Запис Василь Лозинський: Три українські громади отримали відзнаку ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» вперше з’явився Мінрегіон.