Василь Лозинський: Зменшення споживання природного газу — ключове питання для нашої держави

Проєкти з енергоефективності дозволять мешканцям багатоповерхівок зменшити споживання газу. Про це повідомив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський під час робочого візиту до південних регіонів.

«Задля зменшення споживання газу у нас є цілий ряд проєктів. Один із них — програма Фонду енергоефективності «Енергодім». Вона дозволить учасникам свідомо використовувати власний житловий фонд. Загалом, подано вже 715 проєктних заявок для впровадження механізмів енергоефективності. Зараз наше завдання  — збільшити їх кількість та залучити якомога більше учасників», — зазначив Василь Лозинський.

Також він додав, що Херсонська і Миколаївська області є активними учасниками програми. До прикладу, від Миколаївської області вже надійшло 59 заявок. За активну роботу в межах програми обласний центр отримав відзнаку від Фонду енергоефективності.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що Мінрегіон працює над оновленням Угоди з ЄС щодо програми підтримки енергоефективності в Україні.

Запис Василь Лозинський: Зменшення споживання природного газу — ключове питання для нашої держави вперше з’явився Мінрегіон.