Перехідний об’єкт капітального ремонту 2020-2021 років – міст через р.Постіл на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 060306 Бердичів-Вчорайше-Ружин-Городок, км 43+645. (ЗАВЕРШЕНО)

 

Протяжність штучної споруди – 25 м.пог.

Замовник робіт – Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації.

Розробник проекту – ФОП Пінчук Н.М.

Переможець відкритих торгів – SP.Z O.O.Mast-Bud.

Джерело фінансування: Державний дорожній фонд.

Загальна кошторисна вартість: 23 636,321 тис. грн.

Вартість робіт, виконаних у 2020 році становить 18 072,029 тис.грн.

Обсяг фінансування на 2021 рік – 4 643,279 тис. грн.

 

Даний об’єкт  розташований у Бердичівському районі  на автомобільній дорозі О 060306, що належить до ІІІ категорії.

Існуючий міст був збудований в 1966 році. По мосту прокладено газопровід середнього тиску. Мостове полотно з асфальтобетоннім покриттям.

 

Робочим проєктом було передбачено зміну усіх конструкцій мосту зі збереженням основного напрямку траси автомобільної дороги.

Мостове полотно влаштовано з поперечного профілю з організованим водовідводом через трубки та поздовжні колектори з подальшим спрямуванням води до очисних споруд, що влаштовані на лівобережному конусі підходів до мосту.

При капітальному ремонті з обох сторін дороги влаштовано тротуари шириною 1,85 м з пішохідною зоною шириною 1,50 м, зі сторони проїзної частини влаштовано металеве бар’єрне огородження, а зі сторони бровки – перильне огородження. Конструкція і параметри тротуарів відповідають умовам безперешкодного переміщення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

 

Для забезпечення безпеки руху та орієнтування водіїв  встановлено необхідні дорожні знаки, перильне та однобічне бар’єрне огородження, нанесена дорожня розмітка.

 

Станом на 01.08.2021 ремонтні роботи на даному об’єкті повністю завершені. Готується документація на введення об’єкту в експлуатацію.