Велике будівництво: На Вінниччині відкрили спорткомплекс, який відповідає олімпійським стандартам

У Вінниці відкрили спортивний комплекс «Аква-він», який реконструювали   в межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря. 

«Реконструкція спорткомплексу – один із важливих стратегічних міських проєктів. Головною особливістю цього об’єкта є 25-метровий басейн на 6 доріжок. Завдяки Програмі Президента “Велике будівництво” в арені створено всі умови для занять спортом. Важливо, що цей об’єкт відповідає олімпійським стандартам», — зазначив Іван Лукеря.

За словами голови Вінницької ОДА Сергія Борзова, комплекс звели 50 років тому на замовлення радянської армії. Відтоді будівлю капітально не ремонтували. 

«”Велике будівництво” — це інвестиції держави в наших дітей, в наших спортсменів, в наше майбутнє. Реконструйований спорткомплекс на Замості повертає вінничанам мотивацію займатися спортом», — підкреслив Сергій Борзов.

У межах проєкту реконструкції здійснено оновлення приміщень під гімнастичний та тренажерний зали. Також відновлено басейн, встановлено трибуни для глядачів басейну на 100 осіб. Приміщення комплексу облаштоване відповідно до норм інклюзії.

Зазначимо, оновлення приміщення спорткомплексу тривало протягом трьох років. Ремонт будівлі профінансовано Державним фондом регіонального розвитку та органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Запис Велике будівництво: На Вінниччині відкрили спорткомплекс, який відповідає олімпійським стандартам вперше з’явився Мінрегіон.