Велике будівництво: Реконструкцію Селятинського дитячого садочку у Чернівецькій області завершено

Реконструкцію дитячого садочку в селі Селятин Чернівецької області завершено. Цей об’єкт входить до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та вважається однією з найбільших трансформацій у межах Програми за 2021 рік. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

«Селятинський дитячий садочок функціонує понад 40 років. А будівля, в якій він розташований, зведена ще у 1910 році. Цей заклад потребував термінової реконструкції, умови були жахливі. Наприклад, під час денного сну у кімнаті на 20 м2 на двоповерхових ліжках розміщували до 25 дітей. А їжу готували в окремій будівлі у старій печі. Завдяки Програмі Президента “Велике будівництво” тут відбулась масштабна трансформація. Відтак у комфортних, сучасних умовах вже навчаються 120 дітей», — зазначив заступник Міністра.

Зокрема, у будівлі дитячого садочку перепланували приміщення на першому поверсі, влаштували індивідуальний тепловий пункт, системи вентиляції, опалення, пожежної сигналізації та блискавкозахисту. Також тут облаштували актову залу, а для маломобільних груп встановили вертикальний підіймач між поверхами. У результаті реконструкції в освітньому закладі збільшилась кількість навчальних місць (+45).

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

ДО РЕКОНСТРУКЦІЇ

ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ

 

Запис Велике будівництво: Реконструкцію Селятинського дитячого садочку у Чернівецькій області завершено вперше з’явився Мінрегіон.