Перейти на карту Об’єкти будівництва Перелік об'єктів 2021 року

 

Велике будівництво 2021 

У рамках Президентської програми «Велике будівництво” у 2021 році в області здійснювалося будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, серед яких 3 медичні заклади, 3 заклади спорту, 2 дитячих садочка, 1 заклад культури, 1 школа, 1 ЦНАП.

На реалізацію цих проектів у 2021 році було витрачено 212 млн.грн., з яких 176 млн грн профінансовано з державного фонду регіонального розвитку, 36 млн грн за кошти місцевих громад.

Завершено реалізацію 8 об’єктів, а саме:

– Магістрат

– Приміщення обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського

– Навчальний корпус школи-ліцею №1 у м.Малині

– Дитячий садок у с.Слободище Бердичівського району.

– капітальний ремонт басейну ДЮСШ «Авангард»

– реконструкція обласного онкодиспансера

– реконструкція дитячого садка у смт Нова Борова

– ЦНАП у м.Баранівка

3 об’єкта є перехідними на 2022 рік у відповідності до затвердженого плану виконання робіт, це:

– капітальний ремонт басейну в Бердичеві;

– реконструкція майнового комплексу стадіону «Колос» в Олевську;

– реконструкція лікувального корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру під інфекційне відділення у селі Гуйва Житомирського району.

 

Також в рамках програми  «Велике будівництво» здійснювались роботи на дорогах загального користування місцевого значення. Переглянути

У 2021 році з Державного Дорожнього фонду Житомирській області було передбачено 1 млрд. 353 млн. гривень, у тому числі  залишок субвенції 2020 року 102,396 млн. грн.

Планувалося відремонтувати 29 доріг загального користування місцевого значення, 14 вулицю у населених пунктах, 7 мости і 1 шляхопровід. Усього 43 об’єкт загальною протяжністю 88,23 км.

За підсумками року кошти Дорожнього фонду використано у сумі 1 млрд.146 млн.грн., співфінансування місцевих бюджетів – у сумі 0.800 млн.грн.

Протягом будівельного сезону було влаштовано 88,15 км верхніх шарів асфальтобетонного покриття із запланованих 88,22 що складає 99,9 %.

Відремонтовано 19 об’єктів, з яких 13 доріг місцевого значення, 2 вулиці у населених пунктах та 4 мости.

 

 

Реконструкція навчального корпусу школи-ліцею №1 по вул. Парковій, 4 в м. Малині (перерахунок кошторису в цінах 2019р.)

Реконструкція термомодернізація Новоборівського Центру розвитку дитини «Сонечко» по вул. Незалежності, 26а, смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області (коригування)

Реконструкція лікувального корпусу (дитяче відділення) в обласному протитуберкульозному диспансері Житомирської обласної ради під інфекційне відділення за адресою: смт. Гуйва, вул. Бердичівська, 64 Житомирського району Житомирської області

Реконструкція закладу дошкільної освіти з провадженням нового освітнього простору за адресою: Бердичівський район, с. Слободище, вул. Карпенка, 15

Реконструкція майнового комплексу стадіону «Колос» по вул. Промислова,8 -а в м. Олевськ, Житомирська область (коригування)