Відкрито нову школу для дітей Черняхівського району

 

1 вересня, у День знань, у Черняхівській загальноосвітній школі I-III ступенів ​радо зустрічали школярів, батьків та гостей. Окрім свята, приводом стало введення в експлуатацію блоку Б нового приміщення школи, будівництво якого здійснювалось за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевого бюджету.

Серед запрошених гостей – т. в. о. голови Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, народний депутат України Павло Дзюблик, керівники Черняхівського району.

 

 

Вітаючи всіх школярів з Днем знань, т. в. о. голови Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич зазначив: «Мені надзвичайно приємно бачити вас, учнів Черняхівської ЗОШ, які сьогодні розпочнуть  навчальний рік в новозбудованій школі. Блок Б Черняхівської школи стояв недобудований протягом 20 років. Впродовж 2 років тривала реконструкція цього навчального закладу. Кошти на будівництво у сумі 14, 17 млн грн виділено з Державного фонду регіонального розвитку. Нелегкі часи зараз випали на долю нашої країни, але відновлення соціальних об’єктів, дає змогу переконатися, що держава поступово відновлюється».

На будівництво школи у 2016 році за рахунок коштів ДФРР виділено 6015,159 тис. грн, з місцевого бюджету – 668,351 тис. грн.

У Черняхівській ЗОШ I-III ступенів навчаються 544 учні, з них 310 дітей 1-7 класів будуть здобувати знання у новому приміщенні блоку Б, в якому знаходяться класні кімнати, бібліотека, спецкласи, методкабінет, шкільні майстерні та гардероб. У закладі працює 58 педагогів.

Також керівник області висловив щирі слова подяки педагогам за їх щоденну напружену творчу працю та звернувся до першокласників: «Для вас у цей день починається дорога у майбутнє. Майбутнє незвідане, але дуже цікаве. Я впевнений, що вашими  провідниками у світ знань стануть досвідчені, мудрі та креативні вчителі. Бажаю всім натхнення, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості! Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року».

Довідково: Проект Черняхівського ЗОШ I-III ступенів розроблено у 2013 році та частково профінансовано у 2015 за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

У новому приміщенні Черняхівської ЗОШ І–ІІІ ступенів функціонують: шкільна їдальня на 140 місць, 2 комп’ютерні класи (всього 49 комп’ютерів), кабінет фізики, 7 навчальних кабінетів, в тому числі української мови, світової літератури, математики, історії, основ безпеки життєдіяльності.

У 2016 році з місцевого бюджету виділено 8000 гривень на виготовлення стендів, 10000 гривень на придбання мультимедійного проектора.

В цьому році за рахунок коштів ДФРР області реалізується 38 об’єктів, з них 16 – навчальних закладів.