Відкрито оновлений Центр первинної медико-санітарної допомоги у Бердичеві

Ще один якісний символ змін – реконструйований Центр первинної медико-санітарної допомоги – відкрили у м. Бердичів. Це один із проектів ДФРР реалізований в області, який надаватиме медичні послуги понад 75 тис. жителів.

Відкриття ЦМПСД відбулось 20 грудня за участю голови ОДА Ігоря Гундича, Народного депутата України Олександра Ревеги та міського голови Василя Мазура.

На реконструкцію закладу спрямовано 12,8 млн грн.

В оновленому Центрі працює 50 лікарів, з яких 2 – інтерни, та 140 молодших спеціалістів з медичною освітою. Усі робочі місця лікарів комп’ютеризовані, під’єднані до інтернету. Лікарі забезпечені глюкометрами, тонометрами, пульсоксиметрами, отоскопами. Заклад забезпечений автомобільним транспортом.

Загалом Центр обслуговує 75 971 особу, з яких 15 637 – діти. До складу Центру входить 6 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Лікарі надають первинну медичну допомогу – прийом пацієнтів в амбулаторіях, відвідування на дому, проведення профілактичних медичних оглядів, проведення профілактичних щеплень, лікування хворих в умовах денних стаціонарів та стаціонарів на дому, в фізіотерапевтичних кабінетах, забір біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень, проведення електрокардіографій.