Виховуємо спортивні традиції у громадах, — Зубко

До Дня Житомира, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко разом з командиром підрозділу житомирської 95-ої десантної бригади Олександром Охремчуком, учасницею олімпіади з триатлону Юлією Єлістратовою та мером Житомира Сергієм Сухомлиним взяли участь у четвертому «Космічному напівмарафоні».

«Хочу подякувати всім житомирянам, які сьогодні вже вчетверте вийшли навіть у таку погоду на наш напівмарафон. Я б дуже хотів, щоби сьогодні Житомир, маючи таку спортивну родзинку, ще раз підтвердив, що Житомир — не тільки молоде, наукове, креативне, ініціативне, творче місто, а ще й спортивне. Ми знову демонструємо, що Житомир не тільки вміє святкувати і зустрічати гостей, він ще й надихає на активний відпочинок. Дуже приємно разом пробігти, проявити своє ставлення до здорового способу життя, свою енергію, і своїм прикладом надихнути всю Україну на перемоги», — заявив Геннадій Зубко.

Житомиряни долають дистанції у 3 км., 10 км. і 21 км. та естафетні забіги 5+5+5+6,1 км. Мають свої дистанції і дітлахи у 300 м. і 1 км.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua