Вітання Геннадія Зубка з Днем будівельника

Щиро вітаю з Днем будівельника!

Що може бути для людини цінніше та важливіше за безпечний і комфортний життєвий простір для всієї родини в громаді та державі?!

Мабуть нічого. Саме такий життєвий простір – безпечний і комфортний – створюють будівельники в українських містах і селах. Це не просто професія, це дуже потужна і відповідальна суспільна місія. І у її втіленні українські будівельники завжди можуть розраховувати на команду Мінрегіону.

Ми формуємо політику для розвитку будівельної галузі, впроваджуємо ключові реформи – децентралізації, енергоефективності, дерегуляції. Вони відкривають для будівництва нові горизонти, можливості та перспективи для розвитку. Громади, отримавши нові повноваження і можливості по всій країні, активно розбудовують свої міста і села,  реалізують інфраструктурні та соціальні проекти, розвивають житлове будівництво. Реформа енергоефективності відкриває величезний ринок виробництва сучасних будівельних матеріалів,  архітектурних, проектних та будівельних організацій. Ми спрощуємо умови ведення будівельного бізнесу в Україні, формуємо прозорі правила містобудування, передавши повноваження на місця, та наближаємо місцеву владу до своїх громадян і забудовників, запроваджуємо європейські підходи в державних будівельних нормах.

Говорячи сьогодні про українських будівельників, ми бачимо навколо інноваційні школи з новим освітнім простором, сучасні медичні закладі, ЦНАПи, Центри безпеки, креативні та мультифункціональні культурні хаби. Ми бачимо, як змінюється життєвий простір.  Це – сучасні технології, безбар’єрність та нові робочі місця.

Нам є чим пишатись, і є про що мріяти! Розбудовуємо країну разом!

Душевних сил, здоров’я і натхнення!

Зі святом!

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Геннадій Зубко

Джерело: www.minregion.gov.ua