Віце-прем’єр-міністр Зубко на Буковині зустрівся з головами ОТГ регіону

Сьогодні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко перебуває з робочим візитом на Буковині. Ключова зустріч поїздки — відкрита розмова з головами 33 ОТГ Чернівецької області.

«Реформа децентралізації має стати незворотною і черговим ключовим кроком мають стати внесення змін до Конституції України. Зокрема, про які сьогодні наголошує Президент України Петро Порошенко – щодо остаточної передачі повноважень виконавчої влади на місця — громадам і створення префектур», — наголосив Геннадій Зубко.

Урядовець заявив, що всі голови ОТГ «заряджені» реформою, всі точно хочуть бачити перспективи розвитку своїх громад, планувати на 3-5 і більше років. У свою чергу голови об’єднаних громад підтримали курс щодо продовження децентралізації і євроінтеграційного руху України на майбутнє.

Програмою передбачена лекція для студентів ЧНУ ім. Ю.Федьковича на тему «Реформа децентралізації в Україні», а також відвідування новозбудованої амбулаторії в рамках програми «Доступна первинна медицина у сільській місцевості».

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua