Вперше за роки незалежності в Житомирі відкрили дошкільний навчальний заклад

За кошти державного фонду регіонально розвитку, спільно з коштами місцевого бюджету у м. Житомирі реконструювали дитячий садок.

«Наше завдання – створити гарні комфортні умови для навчання  маленьких житомирян. За три роки у місті додатково створено 620 місць в дошкільних навчальних. Це вдалося зробити завдяки послідовним крокам по створенню нових групп в приміщеннях ДНЗ, що не використовувалися. Також вперше за роки незалежності  в Житомирі  відкрито новий садок  на 320 місць», – зазначає міський голова.

Сьогодні, 16 листопада, представники влади та депутати оглянули,як працює дошкільний навчальний заклад №58, що знаходиться на вул. вулиці Крошенській, 12 у Житомирі.

«Ця будівля була збудована ще у 1985 році. До 1996 року тут працював садочок. Пізніше, у зв’язку з відсутністю фінансування садок закрили, приміщення почало пустувати. І лише у 2014 році Житомирська міська рада прийняла на баланс це приміщення. З 2015 року ми почали працювати над тим, щоб відновити цю дошкільну установу. Була виготовлена проектно-кошторисна документація, розпочали ремонтні роботи, і зараз ми маємо відремонтовано 12-груповий садочок, в тому числі чотири групи для дітей з порушенням мовлення», – розповів міський голова Сергій Сухомлин.

Він також додав, що відновлення додаткових груп у садочках та забезпечення усіх дітей дошкільною освітою є пріоритетом для міста.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 12 груп і зможе прийняти 320 дітей. В закладі функціонуватимуть 4 різновікові групи: раннього віку, молодшого, середнього та старшого.

Освітній простір закладу створюється у кожній віковій групі із  сучасним програмним забезпеченням з урахуванням мультимедійного обладнання. Весь освітній простір закладу оснащено сучасними ігровими та навчальними модулями, інтерактивними посібниками та розвиваючими іграми. Для активного фізкультурного дозвілля вихованців територія закладу сучасно озеленена та облаштована цікавими ігровими та спортивними спорудами і атрибутами. В закладі оснащені сучасні спортивна та музична зали, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети психологічної допомоги та осередки педагогічної корекції, соціальної реабілітації для дітей з особливими освітніми потребами.