Всеукраїнська нарада з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики

 

26-27 липня 2018 року Мінрегіоном, за організаційної та фінансової підтримки Програми Європейського Союзу для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», заплановано проведення у м. Черкасах Всеукраїнської наради з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики.

До участі у нараді запрошені керівники структурних підрозділів обласних, Київської міської держадміністрацій, до сфери повноважень яких віднесені питання економічного та регіонального розвитку.

Нарада відбудеться під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслава Негоди.

В рамках заходу заплановано розглянути питання щодо формування та реалізації державної регіональної політики (підведення підсумків першого півріччя); впровадження ефективної системи стратегічного планування на регіональному рівні, зокрема, шляхом запровадження засад смарт-спеціалізації; вдосконалення фінансових інструментів підтримки регіонального розвитку; покращення інституційного середовища реалізації політики; підвищення конкурентоспроможності регіонів та розвитку польсько-українського економічного співробітництва та ін.

За результатами наради буде напрацьовано перелік конкретних пропозицій та рекомендацій щодо удосконалення процесу формування та реалізації державної регіональної політики в рамках Стратегічного плану Мінрегіону на 2018 рік.

Джерело: www.minregion.gov.ua