Встановлення обліку комунальних послуг, це по суті, вбивство монополіста, — Зубко

Сьогодні в Україні встановлено 78% будинкових лічильників тепла. Є міста — Луцьк, Київ, Вінниця, де цей показник наближається до позначки 100%. Почали рухатися до встановлення будинкових лічильників води. А це шлях до 100% обліку всіх послуг, українці зможуть бачити і управляти своїм енергоспоживанням. Про це заявив у прямому ефірі ТК 112 Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Встановлення обліку комунальних послуг, це по суті — вбивство монополіста. Тому що людина не тільки бачить, скільки він споживає, а ще й починає управляти: не тільки за рахунок «прикрути», але і за рахунок установки ІТП, регулюючи обсяг споживаного теплоносія від температури на вулиці, люди починають чітко розуміти, як їм заощадити», — зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, у середу, своїм рішенням Уряд повернув знижені норми споживання газу для побутових споживачів без лічильників, а також зобов’язав НАК «Нафтогаз України» передбачити видатки на установку індивідуальних лічильників газу для побутових споживачів.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua