Завершено прийом документів на конкурсний відбір незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності, — Зубко

 

Комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності закінчила прийом документів від кандидатів. З початку оголошення конкурсу – 10 вересня — отримано 56 заяв від претендентів. Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, переважна більшість кандидатів – це чоловіки — 46 кандидатів, і 10 – жінки. Вікова категорія від 30 до 56 років: до 30 років – 2 кандидата, 31-45 роки – 38 кандидатів, 46-55 роки – 13 кандидатів, старше 55 років – 4 кандидати.

Дуже цікавою  виявилась й «географія» представництва кандидатів – документи подали 16 іноземців: з Канади, Німеччини, Угорщини, Литви, Франції, Чехії, Данії, Польщі, Великобританії. А також  40 з України.

«Бажаю всім кандидатам успіху у проходженні етапів конкурсного відбору! Вже скоро переможці матимуть змогу долучитись до потужного проекту – роботи Фонду енергоефективності та разом з нами і нашими європейськими партнерами впроваджувати в Україні реформу енергоефективності! Рухаємось далі!», — наголосив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua