Жителі Високівської ОТГ радіють новому соціальному об’єкту

 

Перший дзвоник сьогодні пролунав у 724 загальноосвітніх навчальних закладах області. У Високівській об’єднаній територіальній громаді, що в Черняхівському районі, діти розпочали навчання у повністю відновленому навчальному закладі.

 

 

Привітав учнів та вчителів зі святом т.в.о. голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич.

«Надзвичайно приємно, що тут, у Високівській ОТГ, діти цьогоріч підуть у відновлену школу. Ремонт приміщення не проводився з часів будівництва у 1986 року. Сьогодні ми бачимо конкретний приклад розвитку громади. І це завдяки процесу децентралізації», – сказав він.

Керівник області підкреслив, що головою громади планується побудувати дитячий садочок, футбольне поле зі штучним покриттям, відновити амбулаторію. В громаді зараз будуються дороги. Це і є конкретні результати децентралізації.

Ігор Гундич побажав вчителям, мудрості для навчань інших, учням – доброго та натхненного поглиблення знань, батькам – великої підтримки своїм дітям.

«І коли кожен із нас буде виконувати сумлінно свої обов’язки, тоді ми зможемо разом будувати велику Україну – розумну державу з фаховими спеціалістами. І тільки чесна робота з відповідальними керівниками може зробити чесною кожну людину», – наголосив він.

 

 

ДОВІДКОВО. У Високівській гімназії проведені роботи з термосанації двох корпусів, перекриття дахів, проведені вибірково внутрішні роботи, на завершенні роботи з будівництва вбиральні в головному корпусі. До початку опалювального сезону буде встановлено котельню на альтернативному виді палива, замінено освітлення на сучасні світлодіодні світильники, а також проведено ряд інших робіт. На все це виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку в сумі 4,7 млн грн, включаючи 10% співфінансування з бюджету Високівської об’єднаної територіальної громади.

У 2016-2017 навчальному році в гімназії функціонуватимуть 11 класів, в яких навчатиметься 154 учні.