Звільнено держсекретаря Мінрегіону

Кабінет міністрів України звільнив державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Максима Малашкіна. Відповідне розпорядження Уряду № 758-р від 24 жовтня 2018 р. опубліковано на сайті Кабміну.

«Звільнити Малашкіна Максима Анатолійовича з посади державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у зв’язку з переходом на іншу роботу», — йдеться в документі.

Іншим розпорядженням Уряду № 760-р від 24 жовтня 2018 р., тимчасово виконуючим обов’язки державного секретаря Мінрегіону призначено Корхового І. Г.

«Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, виконання обов’язків державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції зазначеного Міністерства Корхового Ігоря Григоровича», — зазначено у документі.

Джерело: www.minregion.gov.ua